|
На 11 и 12 април 14 члена на ПКСУ София се възползваха от хубавото време и поканата на Тошко от Етрополе да се свърши малко работа в района.
Пристигнахме в събота преди обяд и Тошко ни заведе в района на Захлупените дупки, където имаше 3 некартирани пещери, на които направихме карти. Взехме и актуални GPS координати на всички познати пещери в района. В неделя отидохме към Благова яма, за да проверим едно разклонение, до което се траверсира от средата на отвеса. „Няма игра”, установи Фотев и затова тръгнахме из района за нови дупки. Открихме няколко добри места за копане, GPS-нахме ги, снимахме ги... така че ще трябва пак се върнем, за да ги покопаем. Благодарности на Тошко за гостоприемството, от което се възползваха: Джони, Фотев, Енчо, Тони, Владо, Лора, Пилето, Оги, Мишо, Ивето, Вили, Ния, Коцето и Бубето. Снимки ей тук: Етрополе - ден 1ви и Етрополе - ден 2ри
|